Meie viimased uudised

/siteassets/kertu-import/multifunktsionaalne-hoone_est/etra-contract-agreement-_770x380.jpg

Sweco EST OÜ ja Etola Kinnisvara Eesti AS sõlmisid uue multifunktsionaalse hoone ehituse projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenuse osutamise lepingu

18 märts 2019
Sweco EST OÜ juhatuse liige Toomas Rapp ja Etola Kinnisvara Eesti AS juhatuse liikmed Jouni Pekka Pelkonen ja Heino Piirsalu allkirjastasid 12.03.2019 mahuka lepingu peale aasta pikkust tihedat koostööd projekti käivitamisel ning eeltööde tegemisel.
/siteassets/kertu-import/kindluse-kool-img_1763-_770x380.jpg

Kuidas sünnib koolimaja?

22 veebruar 2019
Kindluse Kooli esimene projekteerimisnõupidamine tõi ühe laua taha valla esindajad ja Sweco Projekt AS tegevjuhi Keijo Vaheri koos arhitekt Ahti Kooskora ning projektijuht Mark Skirtaga.

Sweco Projekt AS liitus Digitaalehituse klastriga

03 jaanuar 2019
Digitaalehituse klastri eesmärk on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia abil ehitussektoris paradigma muutuse läbiviimine, kus olulisel kohal on äritavade ja -mudelite muutmine. Lisaks ehituskeskkonna loomine, kus kesksel kohal on koostöö erinevate osapoolte vahel ning ehitist vaadeldakse kogu elukaare jooksul – idee sünnist utiliseerimiseni.
/siteassets/kertu-import/metsa/metsawood_770_380_logo.jpg

Metsä Group’i ja Sweco koostöö on tugev ka Eestis – augustis alustas Pärnus tööd Metsä Wood vineeritehas

03 oktoober 2018
Metsä Wood Pärnu vineeritehase avamispidu toimub täna, 3. oktoobril. Sweco oli vineeritehase peaprojekteerija. Mahtu kuulus ehituskonstruktsioonide-, tehnosüsteemide-, arhitektuuri-, sisearhitektuuri-, elektripaigaldise- ning teede ja platside projekteerimine. Samuti teostati projekteerija järelevalvet.

Sweco EST OÜ osutab omanikujärelevalve teenust Tartu maantee Pikknurme-Puurmani lõigu 2+1 möödasõidualadele

13 september 2018
Sweco EST OÜ sõlmis Maanteeametiga lepingu põhimaantee nr 2 ehk Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee kilomeetritel 142,2–146,9 asuvale Pikknurme-Puurmani lõigule 2+1 möödasõidualade ehituse omanikujärelevalve teenuse osutamiseks.
/siteassets/kertu-import/rautamaki_rapp_770_380.jpg

Sweco tegutseb keset kihavat Eesti majanduskeskkonda ja püüdleb tipu poole

11 september 2018
Eesti majandus kasvab jõudsalt ja siinne ettevõtlusmaastik on valmis uute võimaluste avanemiseks paljudes valdkondades, kaasa arvatud ehituses. Rahvusvahelise ettevõttena on Sweco`l hea positsioon toetada kliente ja investoreid suurte eriprojektide teostamisel, mis nõuavad laialdast projektijuhtimisalast konsulteerimist ning mitmesuguste planeerimis- ja projekteerimisteenuste kaasamist.
/siteassets/kertu-import/turi-tervisekeskus/turi-tervisekeskus_sweco-projekt-as_770x380.png

Türile kerkib tervisekeskus

14 juuli 2018
Selline hakkab välja nägema Türile järgmiseks aastaks kerkiv tervisekeskus, mis koondab erinevad tervishoiutöötajad ühte majja kokku.
/siteassets/kertu-import/priimetsa-asfaltbetoonitehase-jaakreostus/lounapostimees_770x.jpg

Sweco EST OÜ teostas omanikujärelevalvet Priimetsa asfaltbetoonitehase jääkreostuse ohutustamiseks

06 juuli 2018
Vana tehase ohtlikud jäljed kaovad ajalukku
/siteassets/kertu-import/kommunismiohvrite-memoriaal-maarjamael/1_500673hc83ft27_770x380.jpg

Sweco EST OÜ objekt kommunismiohvrite memoriaal Maarjamäel sai nurgakivi

04 mai 2018

Ühistu ja ehituskonsultatsiooni ettevõtte koostöö kasulikkusest

27 märts 2018
Kui ühistu on otsustanud ette võtta mõne mahukama töö, siis kust alustada ja kelle abiga seda teha? Vastuseid aitab leida Tarmo Needo, Sweco EST OÜ.

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.