0 of 0 sõnale ""

SWECO EST OÜ UUS TEGEVJUHT ON AIVE HIRTENTREU

Märtsist alustas tööd Sweco EST OÜ uue tegevjuhina Aive Hirtentreu. Ta omab magistrikraadi ja üle kümne aastast töökogemust projekteerimisvaldkonnas erinevatel ametikohtadel.

Hirtentreu on 2020 – 2021 Swecos töötanud, tänu millele tunneb ta inimesi ja alus heaks koostööks on loodud. „Soov ja tahe õppida, ennast täiendada ning arendada koos Sweco tööka meeskonnaga on suur, ootan põnevusega uusi väljakutseid uues ametis“ kommenteeris Hirtentreu.

Senine tegevjuht Toomas Rapp otsustas lahkuda pärast nelja aastat tehtud tööd, mille jooksul oli häid ja raskemaid aegu. Suur tänu talle tehtud töö eest!

Sweco EST OÜ on ehitusvaldkonnas tegutsev konsultatsiooni- ja järelevalveteenust pakkuv firma. Ettevõtte põhitegevusteks on Tellija esindamine ja projektijuhtimine, hoonete, teede, infrastruktuuriobjektide ja kommunikatsioonide ehitusel omanikujärelevalveteenuse pakkumine, projektide ja hoonete ekspertiishinnangud (sh Technical Due Diligence (TDD)) ning ehitushangete läbiviimine.

Sweco EST OÜ kuulub rahvusvahelisse Sweco kontserni. Sweco on Euroopa juhtiv inseneri- ja arhitektuurialane konsultatsioonifirma. Sweco kavandab ja kujundab tuleviku jätkusuutlikke kogukondi ja linnu. Koos klientide ja meie 18 000 arhitekti, inseneri ja muu spetsialisti, kollektiivsete teadmistega loome koos lahendused linnastumisega tegelemiseks, digitaliseerimise jõu ärakasutamiseks ja oma ühiskonna jätkusuutlikumaks muutmiseks.

Content blocks – This block is empty