SINU VISIOON, MEIE REAALSUS

Tulevik võib teistele tunduda kaugel, kuid Sweco töötab juba tulevikus. Meie spetsialistidel on praegu käsil uued hooned, mis tulevad kasutusele mõne aasta pärast. Meie teedeinsenerid analüüsivad praegu uut raudteed, mis avatakse reisijatele aastate pärast. Meie arhitektid projekteerivad hooneid, mis moodustavad umbes 15 aasta pärast uue dünaamilise linnaosa ja meie keskkonnaspetsialistid tagavad juurdepääsu puhtale veele. See on Sweco töö, olla alati üks samm eespool. Enamike inimeste jaoks saavad meie tööd reaalsuseks alles tulevikus. Sa peaksid tulema Swecosse suurte lootustega. Lubame olla kõige vastutulelikumad ja pühendunumad partnerid. Swecoga on lihtne koostööd teha. Me teeme kõik endast oleneva, et mõista teie vajadusi paremini, kui keegi teine. Me lubame, et saate meilt vajalikud ekspertteadmised, mida olukord nõuab. Sweco kontsernis on üle 17 500 töötaja Põhja-Euroopas, mis võimaldab leida klientidele sobiva eksperdi igale projektile. Teostame igal aastal projekte 70 riigis üle maailma. Sweco on Euroopa juhtiv arhitektuuri ja insener-tehnilist nõustamisteenust pakkuv ettevõte, müügiga umbes 1,9 miljard EUR aastas. Ettevõte on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi AB poolt.

Kiired faktid

Umbes 17 500 töötajat

Rahvusvaheline olemasolu

Sweco on asutatud Rootsis, Norras, Soomes, Taanis, Eestis, Leedus, Bulgaarias, Tšehhi Vabariigis, Saksamaal, Belgias, Hollandis, Suurbritannias, Poolas, Türgis ja Hiinas.

Neto müügitulu aastas umbes
1,8 miljard Eurot

Strateegia

Kvaliteet, effektiivsus ja klientide kasumlikkus

Kasutades meie aega ja ressursse kõige tõhusamal viisil pakume oma klientidele kasumlikkust ning kõrget kvaliteeti. Töötame, et täita kleintide ootusi, mõõdame regulaarselt rahulolu – et meie tööd veelgi tõhusamaks muuta.

Talent ja pühendumus

Sweco koosneb asjatundlikest, kogenud ja pühendunud töötajatest. Igal inimesel on suur roll meie töö lõpptulemuses. Kaasame, arendame ja hoiame oma talente. On oluline pidada sammu meie klientide soovidega, ning omada talente ja andes neile võimaluse olla edukas.

konsultandina oleme
tõeliselt pühendunud äripartneritele
Alati lihtne äri teha
Koos pakume Kättesaadavust ja laialdasi teadmisi

AJALUGU

PIKK AJALUGU TULEVIKU SUUNAL

Meie ajalugu on tõesti tuleviku suunal. Olles valmis ühiskonna vajadustele ja väljakutsetele alates tööstusrevolutsiooni tänapäeva globaalse urbaniseerumise trendist, me teame, et kogukondade ja linnade homne on alati erinenud eile - ja et see jääks meie tööks on oluline olla ühe sammu võrra ees.

Loe lähemalt
/globalassets/images-570x380/570x380-history2.jpg
/globalassets/images-570x380/570x380-organisation.jpg

ORGANISATSIOON

KOHALIKUD ESINDUSED,
GLOBAALSED TEADMISED

Sweco's detsentraliseeritud ärimudelit on kriitiline edu võti. Olles lihtne, kliendile orienteeritud tööstiil. Swecost on kujunenud suur rahvusvaheline mängija, säilitades samal ajal kohalikku esindatust ja teadmisi.

Loe lähemalt

Vastutus

ÜHISKONNA EES 

Läbipaistvus ja vastutus on eelduseks, et Swecos jätkub edu, mis on kasvanud kiiremini kui enamikel ettevõtetel.

Loe lähemalt
/globalassets/images-570x380/570x380-responsibility.jpg