0 of 0 sõnale ""

JÄTKUSUUTLIKKUS

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus on Sweco jaoks üks peamisi märksõnu. Igal maal, kus tegutseme, oleme väga pühendunud panustama koos klientidega tuleviku jätkusuutlike kogukondade ja linnade kavandamisse ning kujundamisse. Meie Swecos aitame oma klientidel nende väljakutsetega sotsiaalselt, ökoloogiliselt ja rahaliselt jätkusuutlikult toime tulla igat tüüpi ülesannetes, olenemata sellest, milline projekt lõpuks saab olema.

Koostöös klientidega, kasutame oma oskusteadmisi, et arendada tööstust, hooneid,  infrastruktuure ja muude ühiskonnaosasi, mis on kooskõlas ÜRO säästa arengu 17 ülemaailmse eesmärgiga.

 

Suurim võimalus midagi muuta on koostöös klientidega

2020. aastal täitsime üle 80 000 ülesande, millest 44 protsenti koosnesid avalikust sektorist näiteks omavalitsused, vallavalitsused , linnad ning riigiasutused, mis asusid enam kui 70 erinevas riigis. Meie suurim võimalus midagi muuta seisneb oskuses juhtida ja pakkuda oma oskusteavet ülesannete täitmisel, et aidata kaasa säästvamale ühiskonna arengule, näiteks tagades juurdepääsu puhtale veele, tõhusale infrastruktuurile ja säästvatele energialahendustele.

Meie eesmärk on teha alati natuke rohkem kui see, mida te kliendina soovite. Meie leiame  ekspertidega jätkusuutlikumaid ja parimaid lahendusi.

Ei leia mida sa otsid? Võta meiega ühendust.