• Oled sa tulevikuks valmis?

Kas sa soovid oma töös midagi muuta? Siis Sweco on just see koht, kuhu tulla. Sweco ei ole sulle kauge tulevik. Me projekteerime, et tagada kõik, mida vajame ühiskonnas - puhta vee ja sooja kodu, tõhusa transpordi ja kaasaegsed haiglad. Kõik see muutub loomulikuks osaks meie elus. Edu saavutamine eeldab tihedat koostööd klientidega ja nende vajaduste mõistmist. Tüüpiline Sweco töötaja on vastutulelik, pühendunud klientidele ja on tunnustatud asjatundja.

SINU VISIOON, MEIE REAALSUS

Tulevik võib tunduda enamusel veel kaugel, kuid Sweco jaoks on see juba kohal. Meie tehnosüsteemide rajamise konsultantidel on praegu käsil uute haiglate sisekliima, mis tagab patsientide vastuvõtu viie aasta pärast. Meie teede insenerid uurivad uut maa-alust metrooliini, mis avatakse reisijatele kümme aasta pärast. Meie arhitektidel on projekteerimise järgus umbes 15 aastat uus dünaamiline linnaosa. Sellega ongi Sweco tööd sammu võrra ees. Enamiku inimeste jaoks on meie töö tulemused reaalsuseks tulevikus.

Loe lisaks
/globalassets/images-570x380/570x380_aboutus_v2.jpg
/siteassets/kertu-import/img_2046.jpg

Tutvu meie töötajatega

Mis iseloomustab Sweco töötajaid? Ühine kohustus kujundada ühiskonda ja linnu tulevikuks. Sweco koosneb uudishimulikest inimestest, kes võtavad vastutuse ja ülesandeid kaugeleulatuva tuleviku kujundamise ees ning kes on kohustatud klientidega kaasa rääkima olulistest muudatustest inimeste jaoks tulevikus. Loe kuidas meie töötajate lugusid.

Loe lisaks

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.