0 of 0 sõnale ""

.fwmb__inner–left{justify-content: center!important;}

SWECO TOETAB BRICO 2016 KORRALDAMIST

rnSweco toetab noortele inseneridele suunatud rahvusvahelist võistlust.

BRICO 2016 on tulevastele ehitus- ja mehaanikainseneridele ning arhitektidele (osalema on oodatud ka teiste erialade tudengid) suunatud rahvusvaheline võistlus, mis annab suurepärase võimaluse oma koolist saadud teadmisi praktikas rakendada. Võistluse eesmärgiks on projekteerida ja valmistada 5-meetrise sildega terassilla mudel, mis oleks üheaegselt võimalikult kerge, tugev ja lihtsasti kokku monteeritav kui ka ilusa ja originaalse välimusega. Parimatele võistkondadele on välja pandud märkimisväärsed rahalised auhinnad.

Kuid BRICO 2016 ei ole kõigest omavaheline mõõduvõtt, tegevusi on planeeritud terveks nädalaks. Osalejatel on võimalus viibida viis päeva, mil võistlus aset leiab, rahvusvahelises seltskonnas, saada kontakte ja tutvusi teistest Euroopa ülikoolidest ning veeta lõbusaid õhtuid kaasvõistlejate seltskonnas.

Üliõpilased korraldavad võistlust esimest korda ning loodavad, et sellest saab traditsioon aastateks. Eeskuju on võetud seni vanimast ning suurimast terassildade võistlusest, mida korraldatakse alates 90ndate algusest USA`s.

Korraldamine on seni olnud suur töö. Välja oleme mõelnud spetsiaalsed raamid millega sillajalad kinni pannakse, millega horisontaalset koormamist läbi viiakse, palju on olnud administratiivset tööd võistluspaiga valimisel, broneerimisel ja ettevalmistamisel. Võistlejatele oli vaja välja mõelda kultuuri- ja sotsiaalprogramm. Ka sponsorite leidmine pole olnud lihtne. Seda tegevuste nimekirja võib veel pikalt jätkata sõnas Kaarel Siim, kes on ürituse üks korraldajatest.

Võistluse korraldamise poole saame tänaseks juba edukaks lugeda, kuna võistlusele on registreerinud rohkem meeskondi, kui ootasime ning seda ka rahvusvaheliselt. Loodame, et võistlus sujub ilma tehniliste viperusteta ning et meie ettevõtmine populariseeriks tudengeid erialaselt harivate projektidega tegelema rääkisid korraldajad.

Loe lähemalt www.BRICO2016.com