0 of 0 sõnale ""

.fwmb__inner–left{justify-content: center!important;}

SWECO EST OÜ UUS TEGEVJUHT ON TOOMAS RAPP

Toomas Rapp nimetati Sweco EST OÜ uueks tegevjuhiks 11. detsembril 2017. Rapp juhib Sweco projektijuhtimise ja omanikujärelevalve tegevust Eestis. Sweco`l on Eestis kaks ettevõtet, Sweco EST OÜ ja Sweco Projekt AS, mis kuuluvad Sweco Finland tegevuspiirkonda.

„Sweco sai Toomas Rappi näol laiaulatusliku ja pikaajalise kogemusega juhi. Usume, et ta toob uut perspektiivi arendades projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenust ning tema kogemus aitab meil veelgi enam vastata klientide ootustele ning soovidele,“ kommenteeris Sweco Finland Oy president Markku Varis.

Toomas Rapp alustas Sweco EST OÜ`s tegevjuhina. Rappil on kogemused Eesti ehitusturu erinevate ettevõtete juhtimisest. Ta on töötanud eelnevalt pikaajaliselt rahvusvahelises ehitusmaterjalide müügiettevõttes Rautakesko AS. Üle kümne aasta töötas ta ka ehitus- ja kinnisvaraarendusega tegelevas ettevõttes AS YIT Ehitus, viimasel perioodil ehitusdirektori ja juhatuse liikmena. Toomas Rapp on andnud oma tööpanuse mitmete ettevõtete juhtorganites, muuhulgas näiteks raudbetoontoodete tootja TMB AS nõukogu liikmena.

„Võtan pakkumist arendada Sweco projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenuseid Eestis huvitava väljakutsena. Kohaliku meeskonnaga, tugevatele kliendisuhetele orienteerituna ja tunnustatud rahvusvahelise tegutsemiskogemusega on Sweco ainulaadne partner tuleviku elukeskkonna planeerimiseks ning kujundamiseks. Pean oluliseks klientide vajaduste täitmisele suunatud aktiivset tegevust ning usun, et Swecol on potentsiaali laiendada nii teenuste valikut kui koostööparnerite ringi,“ sõnas Toomas Rapp.

Lisateave:
Toomas Rapp, Sweco EST OÜ tegevjuht, +372 506 6312, toomas.rapp@sweco.ee
Markku Varis, Sweco Finland president, +358 40 047 8548, markku.varis@sweco.fi
Kertu Eisenschmidt, +372 566 39 032, kertu.eisenschmidt@sweco.ee