0 of 0 sõnale ""

.fwmb__inner–left{justify-content: center!important;}

HILTON TALLINN PARK HOTELLI EHITUSTÖÖD ON LÕPUSIRGEL NING SWECO EST OÜ OMANIKUJÄRELEVALVE TEENUSE OSUTAMINE LÕPPEB MAIKUUS.

rnOmanikujärelevalve tööd antud objektil algasid 2013 aasta maikuus juba projekteerimisperioodil, tagamaks projekteeritavatele lahendustele võimalikult varajane järelevalvemeeskonna hinnang. Sweco poolne meeskond oli objektil esindatud vastavalt inseneriosade keerukusele ja etappide vajadustele kuue liikmelisena. Järelevalvet toestati muuhulgas endise hotellihoone lammutamistöödele, mida võiks välja tuua kui antud ehitusprotsessi riskirohkeim osa. Ehitustööd on edukalt lõpule viidud ja tänaseks on endise hotellihoone asemele ehitatud uus 22 450 m2 netopindalaga hotelli- ja meelelahutuskompleks.

Sweco EST omanikujärelevalve projektijuht Tiit Purre sõnas, olles objektiga seotud algusest peale, on projekt olnud ääretult põnev ning mitmekesine, koosnedes väga erinevatest lahendustest ning erineva otstarbega ruumidest. Ehitusprotsess esmaklassilise meelelahutuskoha kujundamisel oli keerukas. Valmimise käigus lisandus palju suuremahulisi sisekujunduslike muudatusi, mis omakorda vajasid täiendavat eriosadega lahendamist ja väljaehitamist selgitas Purre. Ehitustöid koos sisustusega teostas AS Merko Ehitus Eesti.

Objekti eripärana võiks välja tuua hotelli opereerija Hilton Worldwide kontserni manuaali, milles kehtestatud nõuded Hiltoni hotellidele on kohati mitmeid kordi kõrgemad kui Eestis ette nähtud. Hotelli täiskoosseisus meeskond koos Hiltoni poolse objekti järelevalve meeskonnaga tegutses Eestis kohapeal juba 1,5 kuud enne projekti üleandmist, proovimaks läbi võimalikud eriolukorrad igapäevatööks.

Hilton Worldwide Hilton Hotels & Resorts on 250 tegutseva ning 130 valmiva hotelliga suurim majutusettevõte Euroopas. Baltimaades on Hilton Tallinn Park Hotell esimene Hiltoni hotell. Aadressile Gonsiori 20 / F.R.Kreutzwaldi 23, Tallinn kerkis uus, 13-korruseline silmapaistev hotellihoone, milles peitub lisaks 202 hotellitoale ka konverentsisaalid, spordikeskus, sisebassein, jõusaal, SPA, väliterrass, maa-alune parkla ning restoran koos baari ja kasiinoga.