Sweco Projekt AS liitus Digitaalehituse klastriga

Sweco Projekt AS liitus Digitaalehituse klastriga

3 jaanuar 2019
Digitaalehituse klastri eesmärk on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia abil ehitussektoris paradigma muutuse läbiviimine, kus olulisel kohal on äritavade ja -mudelite muutmine. Lisaks ehituskeskkonna loomine, kus kesksel kohal on koostöö erinevate osapoolte vahel ning ehitist vaadeldakse kogu elukaare jooksul – idee sünnist utiliseerimiseni.

Töörühm liigub teadmistepõhise ehituse arendamise suunas edendades tarkasid ehituslahendusi ja digitaliseerides ehitustegevust. Meeskonda kuuluvad kinnisvaraarendajad, arhitektid, insenerid, konsultandid, ehitajad, ehituskorralduse esindajad, kinnisvara arendajad, omanikud, IT tarkvara arendajad ehitusvaldkonnas ning kõrgkoolid.

Loe klastri kohta lisaks: http://e-difice.com/et/

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.