SWECO PROJEKT ANDIS OMA PANUSE GRAANUL INVESTI KATSETEHASE NURGAKIVI AVAMISELE

/siteassets/kiivrid.jpg

SWECO PROJEKT ANDIS OMA PANUSE GRAANUL INVESTI KATSETEHASE NURGAKIVI AVAMISELE

30 september 2019
Graanul Invest pani 17. septembril puidu väärindamise katsetehasele nurgakivi ja tähistas sellega uue biomaterjalide ärisuuna algust.

Graanul Investi territooriumile Imavere pelletitehase kõrvale kerkiva katsetehase eesmärgiks on madala kvaliteediga puidust biomaterjalide arendamine ja tootmine. Katsetehase innovaatiline tehnoloogia lõhustab temperatuuri, rõhu ja mehhaanilise jõu tulemusel puidukiud algosadeks - kõrge puhtusega ligniiniks ja puidusuhkruteks, mis võimaldavad kasutust paljudes tööstusharudes. Tegemist on Graanul Invest grupi neljanda ärisuunaga pelletitootmise, energeetika ja metsanduse kõrval.

Eriosade eelprojekti ja põhiprojekti projekteeris Sweco Projekt AS Olga Kolomenski juhtimisel.

 

Loe täispikka artiklit Graanul Investi kodulehelt.

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.