AJALUGU

Meie ajalugu on tõesti tuleviku suunal. Olles valmis ühiskonna vajadustele ja väljakutsetele alates tööstusrevolutsiooni tänapäeva globaalse urbaniseerumise trendist, me teame, et kogukondade ja linnade homne on alati erinenud eile - ja et see jääks meie tööks on oluline olla ühe sammu võrra ees.

Ajalugu

Sweco's ajalugu põhineb inseneride ja arhitektide töödest kogu maailmas. Kuna meie loomisest 19. sajandi lõpust, need kutsealad on arenenud.

Sweco hakkas kasvama, et rahuldada klientide vajadusi laialdaste erialaste teadmistega. Sweco omandas ligi 100 ettevõtet 2000. aastate alguses.

Meie võime kasvada läbi ettevõtete omandamise on lükanud meid liidripositsiooni, mida me hoiame täna. Meie filosoofia ühinedes teiste ettevõtetega on see, et summa on suurem kui tema osad. See strateegia on osutunud väga kasulik klientidele, kolleegidele ja aktsionäridele.   

/globalassets/images-570x380/570x380-history.jpg

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.