Meie viimased uudised

/siteassets/kertu-import/kommunismiohvrite-memoriaal-maarjamael/1_500673hc83ft27_770x380.jpg

Sweco EST OÜ objekt kommunismiohvrite memoriaal Maarjamäel sai nurgakivi

04 mai 2018

Ühistu ja ehituskonsultatsiooni ettevõtte koostöö kasulikkusest

27 märts 2018
Kui ühistu on otsustanud ette võtta mõne mahukama töö, siis kust alustada ja kelle abiga seda teha? Vastuseid aitab leida Tarmo Needo, Sweco EST OÜ.

Sweco osales Helsingi-Tallinn tunneli projekti teostatavusuuringus

07 veebruar 2018
Sweco osales Helsingi-Tallinn tunneli projekti teostatavusuuringus, et selgitada välja erinevad tehnilised lahendused potentsiaalse tunneli ehituseks. Tulemusi esitletakse FinEst Link seminaril 7. veebruaril Tallinnas.
/siteassets/kertu-import/rapp_770_380.jpg

Sweco EST OÜ uus tegevjuht on Toomas Rapp

08 jaanuar 2018
Toomas Rapp nimetati Sweco EST OÜ uueks tegevjuhiks 11. detsembril 2017. Rapp juhib Sweco projektijuhtimise ja omanikujärelevalve tegevust Eestis. Sweco`l on Eestis kaks ettevõtet, Sweco EST OÜ ja Sweco Projekt AS, mis kuuluvad Sweco Finland tegevuspiirkonda.

TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM JA SWECO PROJEKT SÕLMISID SUUREMAHULISE LEPINGU MAARJAMÕISA MEDITSIINILINNAKU III EHITUSJÄRJEKORRA PROJEKTEERIMISEKS

10 oktoober 2017
Oktoobri alguses sõlmis Tartu Ülikooli Kliinikum suuremahulise projekteerimistööde lepingu SWECO Projekt AS-i ja Architecture Workshop Finland Oy-ga Maarjamõisa meditsiinilinnaku järgmise, so III järgu projekteerimiseks.

Sweco Projekt AS`i poolt projekteeritud Metsä Woodi kasevineeritehas sai nurgakivi

24 august 2017
/siteassets/kertu-import/lutheri-masinasaal/lutheri_770x380.jpg

Pädevate inseneridega saab võimatu võimalikuks

09 juuni 2017
Sweco Projekti sisekliima ja hoone veetehnika üksuse juht Peter Haab ütles, et Lutheri Masinasaali suurimaks väljakutseks oli tehnosüsteemide mahutamine olemasolevasse kultuuriväärtusliku kaitse all olevasse hoonesse, samal ajal säilitades eksisteerivat miljööd.
/siteassets/kertu-import/turi-arhitekuurivoistlus/turi-770x380.jpg

Sweco Projekti arhitektid osalesid Türi põhikooli ja spordihoone arhitektuurivõistlusel

30 märts 2017
/siteassets/kertu-import/hilton-770x380.jpg

Hilton Tallinn Park Hotelli ehitustööd on lõpusirgel ning Sweco EST OÜ omanikujärelevalve teenuse osutamine lõppeb maikuus.

25 mai 2016
Omanikujärelevalve tööd antud objektil algasid 2013 aasta maikuus juba projekteerimisperioodil, tagamaks projekteeritavatele lahendustele võimalikult varajane järelevalvemeeskonna hinnang. Sweco poolne meeskond oli objektil esindatud vastavalt inseneriosade keerukusele ja etappide vajadustele kuue liikmelisena. Järelevalvet toestati muuhulgas endise hotellihoone lammutamistöödele, mida võiks välja tuua kui antud ehitusprotsessi riskirohkeim osa. Ehitustööd on edukalt lõpule viidud ja tänaseks on endise hotellihoone asemele ehitatud uus 22 450 m2 netopindalaga hotelli- ja meelelahutuskompleks.

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.