Meie viimased uudised

TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM JA SWECO PROJEKT SÕLMISID SUUREMAHULISE LEPINGU MAARJAMÕISA MEDITSIINILINNAKU III EHITUSJÄRJEKORRA PROJEKTEERIMISEKS

10 oktoober 2017
Oktoobri alguses sõlmis Tartu Ülikooli Kliinikum suuremahulise projekteerimistööde lepingu SWECO Projekt AS-i ja Architecture Workshop Finland Oy-ga Maarjamõisa meditsiinilinnaku järgmise, so III järgu projekteerimiseks.

Sweco Projekt AS`i poolt projekteeritud Metsä Woodi kasevineeritehas sai nurgakivi

24 august 2017
/siteassets/kertu-import/lutheri-masinasaal/lutheri_770x380.jpg

Pädevate inseneridega saab võimatu võimalikuks

09 juuni 2017
Sweco Projekti sisekliima ja hoone veetehnika üksuse juht Peter Haab ütles, et Lutheri Masinasaali suurimaks väljakutseks oli tehnosüsteemide mahutamine olemasolevasse kultuuriväärtusliku kaitse all olevasse hoonesse, samal ajal säilitades eksisteerivat miljööd.
/siteassets/kertu-import/turi-arhitekuurivoistlus/turi-770x380.jpg

Sweco Projekti arhitektid osalesid Türi põhikooli ja spordihoone arhitektuurivõistlusel

30 märts 2017
/siteassets/kertu-import/hilton-770x380.jpg

Hilton Tallinn Park Hotelli ehitustööd on lõpusirgel ning Sweco EST OÜ omanikujärelevalve teenuse osutamine lõppeb maikuus.

25 mai 2016
Omanikujärelevalve tööd antud objektil algasid 2013 aasta maikuus juba projekteerimisperioodil, tagamaks projekteeritavatele lahendustele võimalikult varajane järelevalvemeeskonna hinnang. Sweco poolne meeskond oli objektil esindatud vastavalt inseneriosade keerukusele ja etappide vajadustele kuue liikmelisena. Järelevalvet toestati muuhulgas endise hotellihoone lammutamistöödele, mida võiks välja tuua kui antud ehitusprotsessi riskirohkeim osa. Ehitustööd on edukalt lõpule viidud ja tänaseks on endise hotellihoone asemele ehitatud uus 22 450 m2 netopindalaga hotelli- ja meelelahutuskompleks.
/siteassets/kertu-import/cam3_maastikul_2suuremq770x380.png

Sweco Projekti arhitektid osalesid Sisekaitseakadeemia ideekonkurssil

05 mai 2016
Käesoleva ideekavandi lähtekohaks oli luua Sisekaitseakadeemia uus peahoone ühise katuse alla koondatud sisemise linnakuna. Erinevad ruumigrupid on viidud teineteisest lahku, moodustades selgelt eristuvate ruumiliste plokkide välja, mille vahele on punutud tihe sisemiste tänavate võrgustik. Selline struktuur loob õppehoonele sõmera struktuuri, mis võimaldab seda avada ka ümbritsevale kogukonnale.
/siteassets/kertu-import/foto_ilmar-saabas.jpg

Tallinna lennujaama ulatuslikke arendustöid hakkab projekteerima Sweco Projekt AS

27 aprill 2016
Sweco Projekt AS ja Lemminkäinen Eesti AS sõlmisid lepingu riigihanke „Tallinna lennujaama lennuliiklusala keskkonnaseisundi parendamine ja lennuohutuse suurendamine“ projekteerimistööde teostamiseks.
/siteassets/kertu-import/brico2016_flyer_est1.jpg

Sweco toetab BRICO 2016 korraldamist

15 aprill 2016
Sweco toetab noortele inseneridele suunatud rahvusvahelist võistlust.
/siteassets/kertu-import/tramm-kopli-kadriorg_urmoluts.jpg

Kopli suunalise trammiliini omanikujärelevalve

15 aprill 2016
Sweco EST OÜ sõlmis Tallinna Linnatranspordi Aktsiaseltsiga lepingu omanikujärelevalve ja FIDIC Inseneri teenuse osutamiseks Kopli suunalise trammiliini taristu projekteerimisel ja rekonstrueerimisel.

Küpsiste poliitika / Cookie policy

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis aitavad meil külastajaid jälgida. Kasutame seda teavet, et mõista, kuidas külastajad kasutavad meie kodulehekülge ja et teha vajalikud parandused. Küpsised, mida me kasutame ei säilita isikuandmeid. Kui te ei luba küpsiseid kasutada, võite need blokeerida oma brauseris. Ilma küpsisteta saate samuti külastada meie kodulehel, kuid teie seanssi ei jälgita.